Кому потрібна сильна жінка?

Навіяне Цитрининими замітками Моя мама баба-гром та Мені розвиднилось

Кому сьогодні потрібна сильна жінка? Не стільки сильна, скільки розумна та універсальна. Така, котра працює і заробляє, читає розумні книги та дивиться інтелектуальне кіно, знає кілька мов і хоче вивчити ще. Така, котра в курсі останніх новин, водить авто краще ніж її брат, тато і сусід, смачно готує, гарно виглядає. Така, котра має свою думку про все, що бачить-чує-відчуває. Така, котра крім сім’ї та коханого має ще з сорок тем для розмови.

Досвід показує, що чоловіки жахаються таких жінок. Бояться їх як вогню, адже з ними вони найчастіше відчувають себе неповноцінними, не мисливцями і не хижаками. Є в мене кілька таких знайомих жінок, котрі, не зважаючи на свою красу/мудрість/шарм/силу/три дипломи ,перманетно самотні.  Невже шанс бути щасливою в парі чи в шлюбі має лише та, котра сповідує «Kinder, Küche, Kirche» і розчиняється в свому партнерові чи сім’ї повністю без решти. Дуже не хочеться так думати.

Кому потрібна сильна жінка?: 10 комментариев

 1. раз така свадьба, дозволю собі коментнути

  думаю що не відкрию Америки, але таким жінкам однозначно абсолютно точно тре шукати собі рівних або ж іще розумніших та універсальніших.

  крім того, якщо жінка просто розумнувата — то вона показуватиме свій розум всім і, О БОГИ, стане конкурувати з чоловіком. А якщо жінка геть розумна, вона залишатиме всі свої таланти при собі і використовуватиме їх по мірі можливості а не по мірі бажаня похизуватися ними. тожі вона не виглядатиме термінатором, а так просто супер жіночкою))

 2. Мне, мне нужна!!! Упс… уже есть и именно такая как вы описали! Там у госпожи Цитрины была статейка о класных мужиках, так вот, таким и нужны такие интересные жёны, с такой женщиной любой из «классных мужиков» обречён на пожизненное счстье, ведь интерес к такой женщине не может угаснуть.

 3. Треба шукати собі рівних, ще розумніших і ще універсальніших — то однозначно. Класних мужиків — стовідсотково. Сумна практика показує, що отих класних мужиків припадає десь приблизно півтора на десяток класних жінок. Не претендую за звання «Сильна жінка», та й класною мене не назвеш, та все ж хочеться мати коло себе не просто когось чоловічої статі. Але от «класного мужика» не знаю ні одного, крім свого тата, звичайно)

  «а так просто супер жіночкою» — мене просто замилувало таке означення — просто в ціль)) Думаю ви, Цитрино, саме така.

 4. Я скажу вам що для кожного Бог створив пару. Тому кожен знайде своє щастя. У мене також сильна дівчина, звісно бувають у нас ситуації, оскільки ми ще двоє впертюхів(я більш впертий). Просто інколи Сильним жінкам слід згадати що вони ЖІНКИ і поводити себе більш мягше.

 5. Я бы хотела быть сильной женщиной… Как ею стать?

 6. Чоловікам важко сприймати сильних жінок. Вони дійсно почуваються неповноцінними поряд з ними. Навіть ті, кого ми самі, сильні жінки, вважаємо достойними і класними. Десь там, у глибині їх підсвідомості, сидить невпевнений в собі сором»язливий хлопчик.
  А розумних жінок, взагалі, майже всі обходять десятою дорогою. Від мене щойно втік один, тому що він зрозумів, що я «бачила його наскрізь» 🙂 Слухайте Цитрину, прикидайтеся просто супержіночкой, а зброю свою тримайте при собі!

 7. Я б вам прояснив ситуацію з розумними жінками в двох словах, але боюсь, що ви образитесь.

 8. Я дозволю собі засумніватись , що описана вами жінка в принципі існує, надто вже вона ідеальна. Ну, хіба що народилась в родині заможних батьків і в її розвиток вклали багато коштів, та й вона може не обтяжувати себе проблемою заробітку грошей на прожиття і займатись власним саморозвитком..

  Я теж вважаю, що чоловіки бояться сильних жінок, але, то іще не найгірший варіант. Як на мене, то найгірше, це коли чоловік зовсім не проти, щоб жінка поруч з ним «пахала» зранку до вечора на утримання сім ї, а він сидів на дивані і читав газетку.

 9. Иметь сильную женщину рядом с собою,это стимул расти самому и это повод гордитса ее. Но нельзя допустить того,чтоб стать игрушкой в ее руках.Правда это мало вероятно.Прежде всего потому что,она выбрала тебя а значит ты ее кумир и имееш все задатки сильного мужика. А иметь дома и в постели такую хозяйку и женщину это чудо.Которое надо ценить и лилеть.

 10. «кожній тварі по парі»

  Вся проблема в тому, що жінок саме в такій «формулі» чоловіки ще не вивчили і не знають, що з ними робити.

  Біля розумної жінки треба баути мудрим, а біля мудрої яким?
  Біля симпатичної — доглянутим, а біля красивої? і т.д.

  Біля домашньої — діловим, а біля ділової?

  Тому, давайте будемо розкриватися не лише перед чоловіками, але й давати й їм підказки. Ми ж жінки. Сильні жінки :))

Обсуждение закрыто.